top of page

JAKO MŁODY CZŁOWIEK

Zanim zacząłem budować baseny ogrodowe przez 20 lat pracowałem w takich firmach jak: Optimus S.A., Onet.pl, Barlinek S.A., Alma Market S.A., BP Europe, Intersport S.A., Współpracowałem z: Gatta, Zabka, Fresch Market, Lech Poznań i dziesiątkami innych firm.

Grzegorz_Sroga_w_pubie-1.jpg

ŻYCIE TO NIE TYLKO PRACA

Zawsze marzyłem o własnym pubie. To miejsce spotkań, rozmów, wypoczynku. Kiedy kupiłem dom i wybudowałem basen w piwnicy zrobiłem swoją własną mekkę.

Grzegorz_Sroga_w_pracowni-1.jpg

ZNAJOMI MÓWIĄ ŻE MAM DUSZĘ ARTYSTY

Nigdy nic nie namalowałem, ale pracując nad projektem ogrodu mam wizje, przeczucia, widzę to czego inni nie zauważają. W połączeniu z analitycznym umysłem doradzam najlepsze rozwiązanie ekonomiczne a zarazem dizajnerskie. Twój basen w ogrodzie będzie wisienką na torcie. 

Grzegorz_Sroga_retro_03-1.jpg

LATA TEMU

Poznałem wybrankę mojego życia. Mam 4 cudownych dzieciaków (to inna para kaloszy). W lecie nie wychodzą z basenu, co ma swoje wielkie zalety:-)

Grzegorz_Sroga_kumple-1.jpg

MAM PRZYJACÓŁ JESZCZE Z PIASKOWNICY

Teraz tworzymy zgrany zespół. Razem pracujemy, bawimy się i pewnie zestarzejemy. Ciekawe kto będzie chodził na kogo pogrzeby. Na moim ma być impreza. W końcu jako osoba mająca pełnię wiary na życie wieczne w krwi Jezusa, przechodzimy w inny, lepszy wymiar. To radość, nie smutek. 

Grzegorz_Sroga_indie-1.jpg

KLIENT NASZA PANI

Wyposażamy baseny w najnowsze technologię. Mamy rolety z ogrzewaniem solarnym, mamy 24 godzinny monitoring basenu, mamy podwodne nagłośnienie basenu, zarządzanie technologią basenową z pozycji smartfona. A jeśli Klient chce w basenie aligatory to też się da zrobić:-) Widziałem ostatnio dmuchane w markecie:-)

1Grzegorz_Sroga_w_pracy-10.jpg

NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Kiedyś tak wyglądało pomieszczenie techniczne na basenie. Palacz palił w kotle a my kąpaliśmy się w basenie. Dzisiaj mamy pomy ciepła, fotowoltaike i sterujemy temperaturą z pozycji telefonu. Ciekawe kiedy dojrzejemy jako społeczeństwo że węgiel to przeszłość a mąż to nie palacz.    

bottom of page